Stuburo fiksacija ir implantai

INOVATYVŪS STUBURO IMPLANTAI
IR PRIEMONĖS FIKSACIJAI

Medicinos įstaigoms tiekiame pasaulinės stuburo srities inovacijų lyderės, kompanijos Zimmer Biomet „Spine“ produktus, pagerinančius pacientų gyvenimo kokybę visame pasaulyje. Efektyvūs krūtinės ląstos, gimdos kaklelio, biologiniai ir implantacijos sprendimai, kartu su mokymais bei klinikine pagalba atliepia aukščiausius chirurgų reikalavimus.

Zimmer Biomet „Spine“ kuria ir tobulina novatoriškus sprendimus sudėtingoms minimaliai invazinėms (MIS) stuburo procedūroms.

MIS sistemos, įskaitant „PathFinder NXT®“ Pedicle Screw sistemą ir „Alpine XC ™“ Adjustable Fusion sistemą, yra pagrįstos klinikine praktika ir siūlo didesnę procedūrinę laisvę bei supaprastintą darbo eigą stuburo chirurgams ir ligoninėms.

Minimaliai invazyvios chirurgijos sprendimai

  • Zimmer Biomet „Spine“ kuria ir tobulina novatoriškus sprendimus sudėtingoms minimaliai invazinėms (MIS) stuburo procedūroms.

MIS sistemos, įskaitant „PathFinder NXT®“ Pedicle Screw sistemą ir „Alpine XC ™“ Adjustable Fusion sistemą, yra pagrįstos klinikine praktika ir siūlo didesnę procedūrinę laisvę bei supaprastintą darbo eigą stuburo chirurgams ir ligoninėms.

  • Zimmer Biomet „Spine“ tiekia mažiau invazinius sprendimus, naudojant intuityvius ir universalius implantus bei prietaisus.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Taip pat - ČIA.

Mobilumo išsaugojimas

  

  

Zimmer Biomet „Spine“ kaklinės stuburo dalies artroplastikos implantas „Mobi-C®“ yra pirmasis disko implantas, patvirtintas FDA tiek vieno, tiek ir dviejų lygių operacijoms.

Šis implantas skirtas atkurti segmentinį judesį ir disko aukštį, „Mobi-C®“ naudojimas buvo patvirtintas atlikus išsamų tiriamojo prietaiso rezultatų (IDE) tyrimą.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Produktai stuburo priekinei kaklinei fiksacijai

Zimmer Biomet „Spine“ panaudojo gilias žinias ir patirtį, kad maksimaliai ištobulintų naujausios kartos produktų stuburo priekinei kaklinei fiksacijai liniją – Trabecular Metal™‘‘technologiją, PEEK ir alotransplantus.  Implantai palengvina efektyvias atkuriamąsias stuburo gydymo procedūras, kad būtų patenkinti chirurgų ir jų pacientų poreikiai nuolat besikeičiančioje pasaulinėje stuburo gydymo produktų rinkoje. 

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Taip pat - ČIA.

Taip pat - ČIA.

Produktai stuburo užpakalinei kaklinei fiksacijai

Zimmer Biomet „Spine“ inovaciniai produktai stuburo užpakalinei kaklinei daliai siūlo įvairius variantus ir intuityvius instrumentus, užtikrinančius procedūrų efektyvumą.

Tai tokie aukščiausios kokybės produktai kaip Lineum® ir Virage® OCT stuburo sistemos.

„Translation™“ sraigtų technologija Lineum® sistemoje palengvina sraigtų įsukimo ir strypų fiksavimo metodą.

Į visus Virage® sistemos daugiaašinius dvigubus sraigtus įeina 360° visakryptė kraštutinių kampų sraigtų technologija, užtikrinanti 112° poliksialinę judesių amplitudę, supaprastinančią strypų fiksavimą.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Taip pat - ČIA.

Produktai stuburo priekinei krūtininei/juosmeninei daliai fiksuoti

 

Zimmer Biomet „Spine“ produktai stuburo krūtininei ir juosmeninei daliai fiksuoti yra skirti stuburo deformacijų, degeneracinių ir sudėtinių atvejų gydymui ir visada prisideda prie paciento saugumo.

Tai tokie galingi įrankiai kaip Timberline® šoninės fiksacijos sistema, siūlanti retraktorių trimis ašmenimis, standartinius ir hiperlordozinius skėtiklius ir modulinius plokštelių/sraigtų fiksavimo produktus, aprūpinanti stuburo chirurgus įvairiausiais įrankiais, pacientų savijautai ir galimybėms gerinti.  

Inovacinių technologijų dėka Zimmer Biomet „Spine“’s Durango® ALIF sistema yra modulinė, į ją integruota plokštelė ir kūno sistema, kurią sudaro trys konfigūracijos su įvairiomis sraigtų padėtimis bei kampais, kad implantas būtų pritaikytas prie paciento anatomijos ir fiksavimo poreikių.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Taip pat - ČIA.

Taip pat - ČIA.

Produktai stuburo užpakalinei krūtininei/juosmeninei daliai

Zimmer Biomet „Spine“ produktai stuburo užpakalinei krūtininei/juosmeninei daliai optimizuoja darbą operacijos metu ir dovanoja stuburo gydymo profesionalams įvairiapusį produktų rinkinį su ilgalaikiais sprendimais.

Vitality® stuburo fiksavimo sistema yra visapusiška platforma su sraigtais su koteliais, aprūpinanti chirurgus visais gyvybiniais komponentais, kurie yra reikalingi, norint tvirtai užfiksuoti sudėtingas anatomines vietas per kompleksines stuburo krūtininės/juosmeninės dalies procedūras.

Polaris™ deformacijų ir Trivium™ derotacijų sistemos siūlo inovacinę užpakalinės stuburo dalies trijų matmenų deformacijų korekcijos techniką, per kurią taikomas fiksavimas su sraigtais ir su koteliais, kas padeda chirurgams efektyviai valdyti iššūkius ir besikeičiančias anatomines vietas, būdingas stuburo gydymo procedūroms.

Į platų asortimentą įeina kiti produktai, pvz., „Trabecular Metal™“ medžiaga ir PEEK, stuburo juosmeninės dalies fiksacijos produktai, įvairiapusės instrumentų sistemos ir „Universal Clamp®“ stuburo fiksavimo sistema, naudojama vaikams.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Taip pat - ČIA.

Biologiniai produktai

Zimmer Biomet „Spine“ siūlo visą biologinių produktų liniją, į kurią įeina pažangūs alotransplantai, sintetiniai kaulų tuštumų užpildai ir alotransplantų demineralizuoti kaulų medžiagos produktai, siūlantys geriausius šios klasės biologinius sprendimus, naudojamus stuburo chirurgijoje.

Cellentra® pažangus alotransplantas – tai šviežiai šaldytas alotransplantas, pažangiausias kaulų gydymo sprendimas, kuris išsaugo daugiau pirminio kaulo audinio, kad būtų parūpinti visi trys komponentai kaulų gydymo triadoje.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Taip pat - ČIA.

Taip pat - ČIA.