Operaciniai šviestuvai

 OPERACINIAI ŠVIESTUVAI

Kompanija Sormedica atstovauja žymų pasaulinį medicininės įrangos gamintoją Getinge Group (Maquet) bei gydymo įstaigoms tiekia Getinge Group operacinius šviestuvus su LED technologija, užtikrinančia sklandų darbą operacinėje.

Šie šviestuvai suteikia chirurgams puikų matomumą, darbą aplinkoje be šešėlių ir užtikrina, kad šviesos efektyvumas nebus prarandamas net ypatingai ilgų procedūrų/operacijų metu.

PowerLED

PowerLED serija buvo sukurta, kad palengvintų kasdieninį darbą operacinėse. Maquet PowerLED yra operacinis šviestuvas, kurį lengva valdyti.

Šis inovatyvus prietaisas nesukelia šešėlių, taip pat neperkaista. Šviestuvas yra ypatingai patikimas, ergonomiškas, tinkantis kiekvienos operacinės poreikiams.

Daugiau informacijos: Maquet PowerLED

PowerLED II

PowerLED II operaciniai šviestuvai suteikia puikų operacinės apšvietimą. Jie taip pat pasižymi papildoma technologija, kurios dėka šviestuvas procedūros metu neakina.

Maquet LED technologija vystoma jau daugiau nei 10 metų. Dėl puikaus matomumo pagrįstai galima tikėtis, kad paciento gydymo rezultatai bus geresni ir efektyvesni.

Daugiau info: Maquet PowerLED II

Volista

Operacinis šviestuvai Volista StandOp ir Volista Access optimizuoja LED spalvų perteikimą ir sumažina šešėlių riziką. Tokiu būdu yra užtikrinamas puikus matomumas žaizdoje bei nepriekaištingas chirurginės procedūros atlikimas.

Daugiau info: Maquet Volista

Lucea

Maquet Lucea šviestuvai sukurti tam, kad būtų užtikrinti ne tik operaciniai, bet ir kiti ligoninės poreikiai, t. y. prie šio šviestuvo skleidžiamos šviesos gali būti atliekama diagnostika bei įvairios kitos medicininės procedūros. Maquet Lucea šviestuvai pasižymi ilgaamžiškumu bei puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Daugiau info: Maquet LuceaTEIRAUTIS APIE PREKĘ