Imunohematologija

 Imunohematologija

Sormedicos atstovaujamas gamintojas Bio-Rad yra vienas geriausių pasaulyje imunohematologijos tyrimams skirtų priemonių tiekėjų. 

Bio-Rad tiekia sprendimus imunohematologijai kraujo centrams, kraujo bankams ir gydymo įstaigoms visame pasaulyje, jau daugiau nei 30 metų. Siekdama patenkinti sudėtingiausius klientų poreikius, Bio-Rad nuolat tobulina savo sistemas ir siūlo inovatyviausius produktus imunohematologijai.

Bio-rad sprendimams yra nauduojamos ID gelio kortelės, kuriose reakcija vyksta eritrocitų stulpelinės agliutinacijos mikromėgintuvėliuose principu.
Sistema skirta:

  • kraujo grupavimui;
  • eritrocitų antigenų bei antieritrocitinių antikūnų nustatymui;
  • identifikavimui.

Taip pat siūlome pilnai automatinę įrangą, išskirtiniam darbui su ID kortelėmis vidutinio ir didelio srauto laboratorijoms.

Bio-Rad imunohematologinių tyrimų sistema yra ypatingai novatoriška priemonė, keičianti ankstesnius imunohematologinių tyrimų standartus kur kas aukštesniais. Ji maksimaliai optimizuoja laboratorijos darbą, pasižymi tokiomis savybėmis kaip nepertraukiamas reagentų ir mėginių papildymas, aktyvi QC stebėsena, pažangi identifikavimo sistema, nuotolinis tyrimų rezultatų validavimas.

Darbui su kortelėmis galima rinktis ir ne automatizuotą sistemą - centrifugą, inkubatorių bei ID kortelių skaitytuvą, kurio pagalba bus lengviau vertinti rezultatą bei archyvuoti duomenis.

                                                                                    IH-1000 automatizuota sistema imunohematologijai