Chirurginiai instrumentai

 PROFESIONALŪS CHIRURGINIAI INSTRUMENTAI

Sormedica atstovauja žymią chirurginių instrumentų gamintojų rinkos lyderę, kompaniją Geister Medizinteknik.

Chirurgo ranka yra tiek tobula, kiek tobulas jos valdomas chirurginis instrumentas – įsitikinę Geister Medizinteknik inovatoriai.

Todėl Geister Medizinteknik ypatingai daug dėmesio skiria medikų nuomonei ir stengiasi kurti  individualius sprendimus. Tik taip chirurgai gali garantuoti aukščiausią operacijos kokybę, kurios, žinoma, tikisi pacientai.

Ar tai būtų kraujagyslių, kaulų, stuburo ar vidaus organų chirurgija – ypatingai plačiame G BLUE LABEL Premium linijos portfelyje rasite tinkamiausią, ypatingai aukštos kokybės instrumentą. 

Apsilankykite Geister Medizinteknik produktų svetainėje https://www.gbluelabel.de, arba iš karto kreipkitės į kompanijos Sormedica profesionalus, padėsiančius pasirinkti Jums tinkamiausią produktą.

 UNIVERSALI KAULŲ PJOVIMO IR GRĘŽIMO SISTEMA

Chirurgų patogumui tiekiame ypatingai efektyvią bei universalią kompanijos Zimmer Biomet kaulų pjovimo ir gręžimo sistemą Zimmer® Universal Power System.

Viena sistema atlieka viską:

 • gręžia
 • frezuoja
 • pjauna

Universalios elektra valdomos Zimmer® Universal Power System sistemos dizainas leidžia  konfigūruoti chirurginius instrumentus pagal specifinius klinikinius Jūsų operacinės reikalavimus.

Universali, lengvai valdoma ir prižiūrima sistema padidins Jūsų darbo efektyvumą ir sumažinti kasdienes ligoninės išlaidas.

Zimmer Biomet universali elektra valdoma sistema Zimmer® Universal Power System atitinka aukščiaus medicinos profesionalų poreikius, užtikrindama:

 • Greitį. Kad ir kokio greičio Jums reikia, prietaisas leis tiksliai jį nustatyti ir kontroliuoti.
 • Sukimo momentą. Galimi 3 skirtingi sukimo greičiai: 250, 350 ir 500 apsukų per minutę, atitiks konkretaus Jūsų chirurginio atvejo reikalavimus.
 • Darbo laiką. Ličio baterijos veikia ilgiau negu nikelio, todėl galėsite atlikti visą procedūrą su viena sterilizuojama arba aseptine baterija.
 • Įkrovimo ciklus. Sterilizuojamas – 150, aseptinis – 300, todėl reikės pirkti mažiau baterijų per tarnavimo laiką.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

STABLECUT®

pjūklo ašmenys

Chirurginiams ašmenims reikia daugiau nei vien aštrių dantukų. Būtinas valdomų ašmenų stabilumas. STABLECUT® iš Zimmer Biomet pjūklų ašmenys išlaiko pjovimo liniją numatytame pjovimo takelyje, kad Jūs geriau kontroliuotumėte savo chirurginius įrankius.

STABLECUT® siūlo ypatingai platų pjūklų asortimentą.

Kad ir kokią turėtumėte ortopedinę ar chirurginę įrangą, STABLECUT® rasite Jums tinkamus pjūklo ašmenis, sukurtus patenkinti specifiniams paciento ir chirurgo poreikiams.

STABLECUT® taip pat gali pasiūlyti atskirą sprendimą sąnarių endoprotezams.

Specifinius STABLECUT® ašmenis Zimmer Biomet rekomenduoja naudoti su šiais endoprotezias:

 • Persona®
 • NexGen®
 • Vanguard XP®
 • Oxford®

STABLECUT®peiliukai tinka ir kitiems kaulo pjovimo instrumentams.

Daugiau informacijos rasite ČIA.