Apie mus

Kompanija Sormedica tiekia inovatyvias, efektyvias ir medicinos galimybių ribas plečiančias  technologijas bei sprendimus:

  • chirurgijos,

  • onkologijos,

  • radiologijos,

  • operacinės įrangos,

  • terapijos ir diagnostikos,

  • bei kitose medicininės įrangos srityse.

Nuo įkūrimo 2012 m. išplėtėme siūlomų produktų asortimentą ir įgijome tokių pasaulinio lygmens medicinos technologijų gamintojų pasitikėjimą, kaip BD, BIO-RAD, BK Medical, Elekta, Integra, Merit Medical, NikkisoZimmer Biomet ir daugelio kitų. 

Esame medicinos technologijų rinkos lyderės, kompanijos Interlux dukterinė bendrovė, siejama bendrų tvaraus verslo principų, kokybės vadybos standartų bei sinergijos, dalijantis patirtimi ir geriausių savo srities profesionalų - Interlux įmonių grupės personalo - žiniomis.

Sormedica yra atestuota kokybės vadybos sistemos ISO 9001:2015 standartu, įrodančiu, kad įmonė veikia nuolat tobulindama paslaugų kokybę. Sertifikacinį auditą atliko Bureau Veritas Certification Holding SAS – UK Branch, kuris patvirtina, kad įvertino organizacijos vadybos sistemą ir nustatė, jog ji atitinka ISO 9001:2015 vadybos sistemos standarto reikalavimus. Sertifikavimo sritys:  Chirurgijos, Terapijos, Radiologijos ir branduolinės medicinos technologijų prekyba, diegimas, aptarnavimas, techninė priežiūra; susiję vartotojų mokymai.

Mūsų misija

Plėsti ir stiprinti įmonės veiklą diagnostikos, terapijos, intervencinės medicinos, radiologijos, radioterapijos, branduolinės medicinos, chirurgijos ir kitose medicinos technologijų srityse, bei dalintis sukaupta profesionalia patirtimi, bendradarbiaujant su gydymo įstaigomis, aprūpinant jas naujausiomis, saugiomis ir efektyviomis gydymo technologijomis. 

Mūsų vizija

Tapti lyderiaujančia įmone, tiekiančia inovatyviausius medicinos technologijų sprendimus Baltijos šalyse. Plėsti medicinos technologijų tiekėjų ratą ir aprūpinti medicinos įstaigas pažangiausiomis ir efektyviausiomis technologijomis. 

Mūsų vertybės

Sveiki ir laimingi žmonės; motyvuotas, darbo aplinka ir galimybėmis patenkintas personalas; socialinė atsakomybė ir tvarumas versle, darbo santykiuose, gyvenime - tai mūsų pagrindinės vertybės.