Apie mus

Kompanija Sormedica tiekia inovatyvias, efektyvias ir medicinos galimybių ribas plečiančias  technologijas bei sprendimus:

  • diagnostikai;
  • intervencinei medicinai;
  • radiologijai, radioterapijai ir branduolinei medicinai;
  • chirurgijai;
  • terapijai ir kt.

Nuo įkūrimo 2012 m. išplėtėme siūlomų produktų asortimentą ir įgijome tokių pasaulinio lygmens medicinos technologijų gamintojų pasitikėjimą, kaip BD, BIO-RAD, BK Medical, Elekta, Integra, Merit Medical, NikkisoZimmer Biomet ir daugelio kitų. 

Esame medicinos technologijų rinkos lyderės, kompanijos Interlux dukterinė bendrovė, siejama bendrų tvaraus verslo principų, kokybės vadybos standartų bei sinergijos, dalijantis patirtimi ir geriausių savo srities profesionalų - Interlux įmonių grupės personalo - žiniomis. Mūsų misija

Plėsti ir stiprinti įmonės veiklą diagnostikos, terapijos, intervencinės medicinos, radiologijos, radioterapijos, branduolinės medicinos, chirurgijos ir kitose medicinos technologijų srityse, bei dalintis sukaupta profesionalia patirtimi, bendradarbiaujant su gydymo įstaigomis, aprūpinant jas naujausiomis, saugiomis ir efektyviomis gydymo technologijomis. 

Mūsų vizija

Tapti lyderiaujančia įmone, tiekiančia inovatyviausius medicinos technologijų sprendimus Baltijos šalyse. Plėsti medicinos technologijų tiekėjų ratą ir aprūpinti medicinos įstaigas pažangiausiomis ir efektyviausiomis technologijomis. 

Mūsų vertybės

Sveiki ir laimingi žmonės; motyvuotas, darbo aplinka ir galimybėmis patenkintas personalas; socialinė atsakomybė ir tvarumas versle, darbo santykiuose, gyvenime - tai mūsų pagrindinės vertybės.