Urologija

Urologinė echoskopija yra labai plačiai taikoma gydytojų specialistų. Tai prostatos, inkstų, šlapimo pūslės, šlaplės ir išorinių lyties organų  ultragarsiniai tyrimai ir ultragarsu kontroliuojamos punkcijos.

Sormedica atstovauja kompaniją BK Ultrasound – pasauliniu mastu pripažintą urologinės echoskopijos lyderę, nuolat vystančią urologams skirtas ultragarsines technologijas. 

BK Ultrasound – tai rinkos lyderė, pagrįstai tituluojama urologinės ultragarsinės diagnostikos auksiniu standartu.

BK Ultrasound sistemos suderinamos su įvairiomis prostatos brachiterapijos, krioterapijos, litotripsijos, navigacijos ir robotinės chirurgijos platformomis.

BK Ultrasound  ultragarsiniai aparatai, skirti urologijai yra kompaktiški, turi itin galingą ir greitą GPU grafinį vaizdo apdorojimo procesorių, supaprastintą valdymo klaviatūrą, didelį 19“ ekraną, lengvai prižiūrimi, tinkami naudoti operacinėse. Jie suderinami su plačia gama unikalių specializuotų ultragarsinių daviklių ir turi visas su ultragarsu susijusias papildomas galimybes: doplerį, 3D, elestografiją, kontrastinį vaizdavimą, MRI vaizdų suliejimą (Fusion), PiP, VFI.Unikalus trijų skenavimo plokštumų daviklis yra viskas, ko reikia urologui, atliekančiam prostatos ultragarsinius tyrimus ir biopsijas, naudojant transrektinės prieigos techniką. Sinchroniškas dviejų susikertančių plokštumų vaizdas ekrane leidžia kokybiškai bioptuoti prostatos periferinę sritį, kurioje randama 80% vėžio atvejų. Biopsinė adata  iškart stebima ekrane išilginiame ir skersiniame pjūvyje vienu metu. Trečioji, galinė plokštuma leidžia ištirti ir punktuoti prostatos viršūnę (Appex), kurioje statistiškai lokalizuojasi likę 20% prostatos vėžio atvejų.Kitoks daviklis yra naudojamas  prostatos punkcijoms per tarpvietę. Tai dviejų plokštumų ultragarsinis daviklis, kuris tinkamas prostatos brachiterapijų, biopsijų per tarpvietę bei  krioterapijos kontrolei.BK Ultrasound ultragarsinės sistemos ir davikliai yra suderinami su visais hibridiniais urologinio gydymo ir diagnostikos metodais, kuriems reikalingas ultragarsinis vaizdas, tokiais kaip:

  • Histoscanning – algoritminės vaizdo analizės sistema, kompiuterio pagalba analizuojanti prostatos vaizdą ir padedanti gydytojui aptikti galimai suvėžėjusias prostatos sritis, kurias pirmiausia verta bioptuoti, stebėti ar gydyti;
  • MRI/UG vaizdų tapatinimas (Fusion) – smarkiai besivystanti ir rinkoje besiskinanti kelią pritaikomųjų prostatos biopsijų atlikimo metodika, leidžianti gyvą ultragarsinį prostatos vaizdą sulieti su branduolių magnetinio rezonanso tomografijos vaizdais, kuriuose prostatos vėžio židiniai matosi žymiai geriau, negu vien tik ultragarsu. BK Ultrasound yra suderinama su beveik visomis rinkoje esančiomis MRI/UG Fusion sistemomis.
  • BK Fusion yra integruotas to paties gamintojo sprendimas, leidžiantis suliejimui vykti itin greitai ir paprastai, tame pačiame ultragarsiniame aparate. Nedelsiant galima paimti prostatos audinių biopsiją iš MRI vaizduose pažymėtų įtartinų vietų gyvo ultragarsinio vaizdo kontrolėje.

  • Mūsų atstovaujama Vokietijos kompanija D&K tech, gaminanti MRI/UG vaizdų tapatinimo sistemas BioJet, taip pat bendradarbiauja su BK Ultrasound, kaip auksinio pasirinkimo standartu urologijoje laikomu gamintoju. BioJet skirtas transrektinei ir trasnsperininei prostatos biopsijoms Fusion kontrolėje, kartu su specialiais universaliais tik mechaninškai valdomais ir kalibruojamais žingsniuokliais, nenaudojant daviklio erdvinės navigacijos elektromagnetiniame lauke. Žingsniuoklis yra universalus, lengvas, tvirtas ir patogus, jis taip pat gali būti naudojamas brachiterapijos, krioterapijos ar transperininės inkstų biopsijos procedūroms.