POC diagnostika

POC diagnostika

POC diagnostikai naudojami echoskopai turi būti ypač greitai paruošiami darbui, portatyvūs, nes ligoniai yra echoskopuojami dėl yra kritinių būklių, kurių priežastį ir pasekmes ir stengiamasi diagnozuoti. POC naudojamų ultragarsinių daviklių ir jais atliekamų tyrimų spektras yra gan platus, todėl tokių echoskopų funkcijų valdymas turėtų būti platesnis. Čia svarbi skubioji širdies, pilvo organų ir kraujagyslių diagnostika naudojant gaubtinius, fazinius, linijinius daviklius. Dažnai ultragarsiniai davikliai naudojami punkcijų steriliomis adatomis kontrolei su specialiais nukreipėjais, taigi davikliai turėtų būti apvilkti steriliais apvalkalais, atsparūs plovimui, dezinfekcijai ar net sterilizacijai.

Sormedica atstovauja JAV kompaniją Analogic, kurios gaminamos ultragarsinės diagnostikos sistemos bk3500 yra kompaktiškos ir mobilios, maitinamos baterijomis, turi itin galingą ir greitą GPU grafinį vaizdo apdorojimo procesorių, programuojamą lietimui jautrią ekrano tipo valdymo klaviatūrą, didelį 19“ ekraną, lengvai prižiūrimos, tinkamos naudoti net operacinėse.

Itin trumpas sistemos pasiruošimo darbui laikas, platus visų reikiamų daviklių ir išankstinių nustatymų spektras yra itin vertinamas gydytojų specialistų.