Ortopedija ir sporto medicina

Sormedica tiekia JAV kompanijos Analogic ultragarsinės diagnostikos sistemas BK Ultrasound.

Tai  kompaktiškos sistemos, turinčios itin galingą ir greitą GPU grafinį vaizdo apdorojimo procesorių, supaprastintą valdymo klaviatūrą, didelį 19“ ekraną, lengvai prižiūrimos. Su šia įranga ultragarsinėje kontrolėje patogu atlikti įvairias punkcijas steriliomis punkcinėmis adatomis, taip pat „laisvų rankų“ technika, naudojant punkcijų nukreipėjus.

Ultragarsu galima įvertinti įvairias raumenų, sausgyslių, sąnarių ir aplinkinių minkštųjų audinių patologijas, atlikti sąnario punkcijas, įvertinti operacinio gydymo rezultatus. Dažniausiai naudojami aukšto ar vidutinio dažnio linijiniai davikliai. Ultragarsinis aparatas turi būti raiškus, turėti didelį ekraną ir patogų valdymą. Daug papildomų galimybių: dopleris, 3D, elestografija, kontrastinis vaizdavimas, PiP, VFI.

Traumatologams ir sporto medicinos specialistams siūlome platų spektrą įvairaus dažnio linijinių daviklių.  Greitai ir patogiai gaunamas norimas ultragarsinis vaizdas, pagal iš anksto pasirenkamą programą, be papildomų nustatymų.

Smulkiesiems sąnariams, paviršinėms struktūroms ir sunkiai prieinamoms vietoms rekomenduojame itin aukštos raiškos, mažą ir patogų linijinį  ledo ritulio lazdos tipo ultragarsinį daviklį lanksčiu galiuku, kurį galima naudoti ir operaciniame lauke.

       

Kitas JAV kompanijos Analogic sprendimas – ultragarsinių sistemų linija Ultrasonix. Ši linija skirta platesniam ratui gydytojų  echoskopuotojų, atliekančių įprastinius ultragarsinius tyrimus. Linija pasižymi  lengvai naudojamais ir ekonomiškai pagrįstais sprendimais universalaus naudojimo echoskopijai.