Gastroenterologija

Sormedica tiekia produktus intervencinei gastroenterologijai, kapsulinei endoskopiojai ir kt.

Intervencinė gastroenterologija - tai tokios procedūros kaip diagnostinė kepenų parenchimos ar kepenų židinių biopsija, žarnyno polipų pašalinimas, pseudocistų punkcijos endoskopinio ultragarso kontrolėje, stemplės achalazijos gydymas botulino toksino endoskopinėmis injekcijomis ir balioninis plėtimas, virškinamojo trakto (stemplės, tulžies, dvylikapirštės žarnos, storžarnės) endoskopinis stentavimas, o taip pat struktūrų bužavimas ir balioninis plėtimas, endoskopinė gastrostomija, kraujavimo į virškinamąjį traktą endoskopinis gydymas, endoskopinė retrogradinė cholangiopankreatografija.

Šiai sričiai mes galime pasiūlyti amerikiečių kompanijos Merit medical stentus. Merit medical kompanija - ypač  į klientus orientuota sveikatos priežiūros priemonių gamintoja, suprantanti klientų poreikius, taip pat siūlanti modernų ir platų produktų asortimentą. 

Plonojo žarnyno kapsulinė endoskopija skirta vizualizuoti visą plonąjį žarnyną ir nustatyti net ir nedidelius plonųjų žarnų gleivinės pakitimus. Tyrimas skirtas diagnozuoti kraujavimą iš plonosios žarnos, navikus, Krono ligą, celiakiją.

Kapsulinės endoskopijos diagnostika yra vienintelė alternatyva itin sudėtingai ir pacientui nemaloniai enteroskopijos procedūrai. Pacientas nuryja vitamino piliulės dydžio kapsulę, kuri natūraliai slenka virškinamuoju traktu, filmuodama savo slinkimo kelią. Vaizdo duomenys iš kapsulės perduodami elektrinių impulsų pavidalu tiesiai per organizmo audinius į ant pilvo klijuojamus elektrodus, per kuriuos nesuprastėjusios kokybės vaizdas siunčiamas į ausinuko dydžio vaizdo įrašymo prietaisą, kabinamą prie paciento diržo.

Vėliau šį filmuotą vaizdą peržiūri ir įvertina gydytojas. Kapsulė yra vienkartinė, tad nelieka rizikos užkrėsti tiriamą pacientą sunkiomis infekcinėmis ligomis, plintančiomis per kraują, kontaktą ir gleivines. Praėjusi virškinamuoju traktu, natūraliai pasišalina tuštinantis.

Sormedica atstovaujamo  P. Korėjos gamintojo Intro Medic technologija Miro Cam naudoja ne radio bangas, o pačią greičiausią rinkoje nesuspausto vaizdo perdavimo per kūno skysčius technologiją „Human Body Communication“, todėl:

  • Galima realiu laiku stebėti kapsulės judėjimą žarnyne, nuotraukas rašyti net iki 12 valandų;
  • Gaunama aukščiausia nuotraukų kokybė (320×320 vaizdo taškų raiška);
  • Mažiausias rinkoje nuryjamos kapsulės dydis;
  • Platus stebėjimo laukas.

Profesionali adaptuota vaizdų apdorojimo ir įvertinimo programinė  įranga leidžia gydytojui greitai ir tiksliai įvertinti paciento plonojo žarnyno būklę.