Mūsų misija

Ne tik plėsti ir stiprinti įmonės veiklą chirurgijos, onkologijos ir radiologijos srityse, bet ir dalintis sukaupta profesionalia patirtimi, bendradarbiaujant su gydymo įstaigomis, aprūpinant jas naujausiomis, saugiomis ir efektyviomis gydymo technologijomis. Gydymo efektyvumas, užtikrinta geresnė gyvenimo kokybė pacientams, mažesni gydymo kaštai - pagrindinė „Sormedica“ misija.

Mūsų vizija

Tapti lyderiaujančia įmone, teikiančia inovatyviausius sprendimus chirurgijos, onkologijos ir radiologijos srityse. Plėsti medicinos technologijų tiekėjų ratą, atrasti dar efektyvesnius sprendimus gydymui, kiek įmanoma išvengiant nepageidaujamų gydymo padarinių, plėsti bendradarbiavimo ratą tarp valstybės institucijų ir privataus sektoriaus.

Mūsų vertybės

Didžiausia vertybė - sveiki ir laimingi žmonės. Dėl to mes vadovaujamės ne tik etikos standartais, sąžiningumu ir sukaupta patirtimi, bet ir sparčiai besivystančiomis technologijomis ir mokslo inovacijomis, kurioms perprasti surinkome profesionalų komandą kas yra dar viena besąlygiška įmonės „Sormedica“ vertybė.